Ankara yılbaşı etkinlikleri
Ankara yeni yıl programları

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (31.12.2013 - 01.01.2014)

  • Yılbaşı,Fix menü,Canlı Müzik,2014 Yılbaşı 2014 Yılbaşı Programı ( Büyükhanlı Park Hotel )

Büyükhanlı Park Hotel

Yılbaşı

31 Aralık 2013

20:00

AKILLI TELEFON
Akıllı telefon qr kodu
QR KODU OKUTUN

 

 

 
Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Yılbaşı,Fix menü,Canlı Müzik,2014 Yılbaşı 2014 Yılbaşı Programı ( Büyükhanlı Park Hotel ) başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Cazz Turizm tarafından organize edilmiş olup Büyükhanlı Park Hotel mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 441 56 00] telefon numarasından ulaşabilir veya Siman Bolivar Cad. No:32 / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Yılbaşı kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 200 TL max. ücret 375 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
2014 YILBAŞI PROGRAMI BÜYÜKHANLI PARK HOTEL DELUXE&RESİDENCE "LİKYA SALONU" Gala Programı : 20:00 Açılış ve Yemek Müziği & Grup Atlantis Orkestrası eşliğinde Solist Gülce Ekranların se...
           

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Etkin Ankara Yılbaşı © 2014

Doğru Nokta

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.