Ankara yılbaşı etkinlikleri
Ankara yeni yıl programları

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (31.12.2013 - 01.01.2014)

  • Yılbaşı,Fix menü,Canlı Müzik,2014 Yılbaşı 2014 Yılbaşı Programı ( Neyzen Restaurant )

Neyzen Restaurant

Yılbaşı

31 Aralık 2013

20:00

AKILLI TELEFON
Akıllı telefon qr kodu
QR KODU OKUTUN

 

 

 
Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Yılbaşı,Fix menü,Canlı Müzik,2014 Yılbaşı 2014 Yılbaşı Programı ( Neyzen Restaurant ) başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Neyzen Restaurant tarafından organize edilmiş olup Neyzen Restaurant mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [0312 468 39 68] telefon numarasından ulaşabilir veya Atatürk Bulvarı No: 211/6-7 Kavaklıdere / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Yılbaşı kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Neyzen Restaurant 2014 yılbaşı Programı ve Menüsü: Solist Nejat ve Ekibiyle Fasıl Nuray ve Gökhan'la Yerinizde Duramayacağınız Müzik Ziyafeti   Serpme Mezeler Peynir Tabağı Acılı Antep Ezm...
           

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Etkin Ankara Yılbaşı © 2014

Doğru Nokta

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.